MODRIĆ ZABIO POGODAK, NO IPAK SU PORAŽENI: “Real nije bio na razini Lige prvaka”

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, koji je u srijedu navečer zabio fantastičan pogodak u porazu Real Madrida 2-3 od Šahtara, rekao je nakon utakmice kako njegova momčad nije bila na razini Lige prvaka. “U prvom poluvremenu nismo bili na razini ovog natjecanja. U drugom dijelu smo se popravili, no nije bilo dovoljno za izjednačenje ili pobjedu. […]

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, koji je u srijedu navečer zabio fantastičan pogodak u porazu Real Madrida 2-3 od Šahtara, rekao je nakon utakmice kako njegova momčad nije bila na razini Lige prvaka.

“U prvom poluvremenu nismo bili na razini ovog natjecanja. U drugom dijelu smo se popravili, no nije bilo dovoljno za izjednačenje ili pobjedu. Moramo se popraviti, to je očito”, rekao je 35-godišnji Modrić.

“Nedostajalo nam je samopouzdanja u prvom dijelu. Uskoro nam dolazi nova utakmica pa nemamo vremena za žaljenje za ovime”, dodao je.

Modrić se ovim golom upisao u povijest “Kraljevskog kluba” postavši tek četvrti igrač koji je zabio gol u Kupu/Ligi prvaka sa 35 ili više godine.

Real Madrid u drugom kolu odlazi na gostovanje u Njemačku, kod Borussije Mönchengladbach.